OKOLIE A ATRAKCIE

súčasťou hotela

PLAVÁREŇ A LETNÉ KÚPALISKO

K dispozícii je 25-metrový bazén s hĺbkou vody od 120 cm do 380 cm. Návštevníci krytej plavárne môžu využívať parnú saunu. K dispozícii je tiež fínska sauna, klasické masáže a masážny prístroj Ceragem. Areál letného kúpaliska tvorí 50 m bazén, dva neplavecké bazény, detský bazén s hĺbkou 30 cm, dve plážové ihriská, areál nafukovacích posuvných atrakcií, 6 bufetov alebo park Bavendo.

1 km od hotela

ZOO

Najmenšia a najmilšia zoologická záhrada na Slovensku sa rozkladá na ploche 8 hektárov v nádhernej oblasti parku Madaras. Obsahuje viac ako 530 zvierat 130 druhov. Medzi najvzácnejšie patria zvieratá uvedené v červenej knihe ohrozených zvierat. Môžete tu napríklad vidieť všetky veľké mačkovité šelmy - púštneho leva, tigra ussurijského alebo amerického jaguára.

5 km od hotela

SLOVENSKÝ RAJ

Spoznajte krásy Slovenského raja - jednej z najkrajších oblastí Slovenska a regiónu Spiš.
Tento jedinečný kúsok prírody získal pomenovanie vďaka svojim vzácnym prírodným hodnotám a krásam.
Tvoria ho zachované krasové planiny, hlboko zarezané riečne kaňony, rokliny a tiesňavy s čarovnými vodopádmi, rozsiahly podzemný svet jaskýň a priepastí i bohato zastúpená fauna a flóra.

25 km od hotela

SPIŠSKÝ HRAD

Spišský hrad patrí medzi najrozsiahlejšie hradné komplexy Európy, ktorý je zároveň našim najväčším hradom. Okrem pozostatkov hradu je tu aj expozícia Spišského múzea, ktorá sa skladá zo 4 častí:
• Archeologická časť • Hradná kuchyňa • Hradná spálňa • Mučiareň . Lokalitou vedie aj zaujímavý náučný chodník zo Spišského podhradia - NCH Sivá Brada - Dreveník.